חברת Campbell מודה – הפרסומות בiAd אפקטיביות בהרבה מהפרסומות בטלוויזיה

עם סיום הקמפיינים הראשונים ברשת iAd שלה, מחפשת אפל תוצאות חיוביות וקמפיינים ממצליחים שישכנעו מפרסמים נוספים להתנסות במערכת הפרסום המאתגרת שיצרה. האתגר עבור אפל עצום, לאור העובדה שרק מפרסמים עם תקציב של מעל למיליון דולר נחשבים כפוטנציאליים, וכן בגלל הקריאייטיב המתוחכם של הפרסומות ואישור אפל הנדרש לפני העלאת קמפיין כזה, אילוצים שכבר גרמו להקמת מתחרים המאפשרים פרסום בתקציבים נמוכים יותר.

מחקר חדש של נילסן על קמפיין של חברת Campbell, יצרנית המרקים הענקית, יכול בהחלט לעזור לאפל. המחקר מגלה כי קמפיין מיתוגי של Campbell בiAd, המוערך בסכום של כמליון דולר, השיג 53 מליון חשיפות ו-1 אחוז הקלקה, אחוז תגובה בסביר החלט ביחס לקמפיינים אחרים ברשת iAd, אם כי לא מהגבוהים שבהם. יחד עם זאת, המחקר בן 5 השבועות של נילסן מראה כי יותר מחצי מליון הקלקות שהשיג הקמפיין ברשת iAd הביא לרמת זכירות גבוהה פי 5 מקמפיינים של החברה  בטלוויזיה, וחשוב מכך – כוונה גבוהה פי 4 לקנות ממוצרי החברה. הנתונים הגבוהים הביאו את החברה להוציא תגובה, המכירה ביכולות המדיה החדשה. "ברשותינו כמות מידע עצומה משנים רבות של פרסום בטלוויזיה, העיתונות המודפסת והרדיו. במונחים מיתוג קלאסיים, הקמפיין האחרון בiAd הצליח מעל ומעבר לשאר המדיות" נמסר.

חברת Campbell, שהוציאה על פי פרסומים קרוב ל25 מיליון דולר על פרסום ברשת בחודשי אוקטובר ונובמבר האחרונים, היא אחת מהמפרסמות הותיקות בארה"ב, ונטייה שלה לכיוון המדיה הסלולרית יכולה למשוך אחריה מפרסמים רבים נוספים.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked