חברת Matomy הישראלית רוכשת חברה נוספת והופכת לשחקן משמעותי בתחום המובייל

חברת מטומי המתמחה בפרסום מבוסס תוצאות בעולם הדיגיטל, מרחיבה את פעילותה העולמית ואת מאמציה לחדור לשוק המובייל. אתמול הודיעה החברה על רכישת MobAff, המתמחה בפיתוח טכנולוגיות ופלטפורמות לשיווק ופרסום ברשת המובייל. MobAff תמוזג לפעילות חברת MediaWhiz, שנרכשה ע"י מטומי מוקדם יותר השנה וצפויה לחזק בשיעור ניכר את פעילות הפרפורמנס שלה – פעילות שהושקה לראשונה במארס השנה.

MobAff הוקמה בשנת 2011 ומתמקדת בפרסום מבוסס תוצאות ברשת המובייל. החברה מספקת פלטפורמות פרסום מבוסס תוצאות (CPA ו-CPL) במגוון דרכים נוספות שעד עתה הגבילו את מגוון השירותים שמטומי מספקת – SMS, Push Notifications, Click to Call ועוד. רכישת MobAff מצטרפת להשקת מערכת Mobit בשבוע שעבר, פרי פיתוח עצמאי של מטומי המאפשר ניהול ואופטימיזציה מתקדמים של רכש מדיה במובייל תוך מתן גישה רחבה למקורות מדיה פרסומית – רשתות פרסום, פלטפורמות היצע (DSP), סוכנויות פרסום ועוד. בשוק תחרותי ביותר ורווי רשתות פרסום, נראה כי יכולות החדשות מאפשרת למטומי לבדל את עצמה כספק שירותי שיווק ופרסום מתקדמים במובייל, באופן שבו מעטות החברות המסוגלות להציע כיום מגוון כה רחב של שירותים שיתחרו בה.

"טכנולוגיית MobAff, לאופטימיזציה של קמפיינים במובייל והמומחיות שלהם בתחום האפיליאייט מרקטינג בזירת המובייל, יהוו נכס חשוב למטומי בשוק צומח זה", אומר עופר דרוקר, מנכ"ל מייסד מטומי מדיה גרופ. "התרשמנו מהנוכחות של מפרסמים ואפיליאייטס כאחד במערכת של MobAff, לצד הטכנולוגיה המתקדמת שהחברה פיתחה. אני משוכנע כי רכישה זו תייצר ערך רב ללקוחות מטומי ו-MediaWhiz ותסייע בהגדלת האפיקטיביות של הקמפיינים הפרסומיים שלהם בפלטפורמות השונות".

דרוקר מוסיף כי שוק הפרסום והשיווק במובייל הוא בעל פוטנציאל צמיחה אדיר. "שוק זה עוד נמצא בחיתוליו ומטומי כבר מסמנת עצמה כשחקן מוביל בתחום זה בזירה העולמית", מדגיש דרוקר. "אנו מעריכים כי לשוק זה פוטנציאל צמיחה של מאות אחוזים בשלוש השנים הקרובות. לא ניתן להתעלם מכך שכבר היום רוב הגלישה באינטרנט נעשית דרך מכשירים ניידים ורכישה זו, לצד השקת מערכת Mobit, יאפשרו ללקוחותינו הרבים לממש הפוטנציאל העסקי הרב הטמון במכשירים ניידים".

מטומי מעסיקה קרוב ל-400 עובדים ברחבי העולם והיא אחת מן המובילות בתחום השיווק הדיגיטלי. בנוסף למגוון שירותי פרסום סטנדרטיים (Display, PPC, Affiliate), מציעה מטומי גם שירתי פרסום ברשתות חברתיות, פרסום במובייל ושירותי כסף וירטואלי, העוזרים למפתחים ובעלי אתרים הן בשיווק המוצר והן במוניטיזציה.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked